živé vysíláníživé vysílání ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Green Valley park

Přijďte si k nám odpočinout! Green Valley park, to je příroda, klid a příjemné rodinné ubytování...

Nabízíme ubytování až pro 151 osob v šesti a osmilůžkových rekreačních domcích v zeleném údolí v obci Stárkov na Broumovsku. Ubytovaným hostům je k dispozici plně vybavená kuchyň pro možnost vaření, obývací pokoj s LED TV a SAT, samostatné WC, koupelna se sprchou či vanou, venkovní terasa se zahradním nábytkem, v patře tři samostatné ložnice. Dětská postýlka a židlička jsou zdarma v každém domku. Některé domky jsou i s krbem - na požádání. Wifi v celém objektu za poplatek.

Kromě ubytování nabízíme také jízdy na koních a poníkovi, k dispozici je i soukromý rybník k rybaření. Ti nejmenší si vyhrají na oploceném dětském hřišti (prolézačky, houpačky, pískoviště, trampolíny, nadzemní bazén, skákací hrad, kolotoč, kladina). Nabízíme také hřiště na plážový volejbal a fotbal.
Pro zpříjemnění pobytu poskytujeme ranní donášku čerstvého pečiva. Pro společné posezení s opékáním či grilováním je k dispozici zastřešené i nezastřešené ohniště. V létě se můžete osvěžit v naší kavárně s terasou a posezením. Možnost masáží přímo v domku.

Venkovní nehlídané parkoviště, úschovna a půjčovna kol. Pobyt domácího mazlíčka povolen - za poplatek. Celoroční provoz!

AdresaStárkov 11
MístoStárkov
PSČ54936
Telefon+420 491 487 172
Mobil+420 608 347 637
Fax+420 491 487 305
E-mailinfo@greenvalleypark.com
WWWwww.greenvalleypark.com