živé vysíláníživé vysílání ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Oprava bytů v majetku města

V prvních měsících roku proběhla modernizace bytů v Nerudově ulici čp. 402, které jsou ve vlastnictví města Hronova. Konkrétně se jedná o:

- byt 2+1 ve druhém patře. Byla v něm provedena nová elektroinstalace, nová příprava rozvodů pro osazení kuchyňské linky, nové podlahové krytiny a výmalba. Opraveny byly stávající okna a dřevěné dveře. Byt je vytápěn elektrickými akumulačními kamny, 2 ks jsou nové. Koupelna je vybavena vanou. Celková investice města činila cca 153 000,- Kč. 

 - byt 1+1 v prvním patře. Byla v něm provedena nová příprava rozvodů pro osazení kuchyňské linky, nová podlahová krytina v kuchyni a výmalba stěn.  Opraveny byly také stávající okna. Koupelna je vybavena vanou. Celková investice města do tohoto bytu činila cca 41 000,- Kč. 

 - byt 1+1 ve druhém patře. Vybavenost tohoto bytu je v relativně dobrém stavu. Zde bylo nutno provést pouze výmalbu stěn, nátěry stávajících akumulačních kamen, opravy dveří a oken. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. Celková investice města do tohoto bytu činila cca 23 000,- Kč.
Byty jsou okny situovány na východ – západ, vytápěny akumulačními kamny.

Šárka Šimonová, referentka odboru majetek

Fotogalerie: oprava bytů, Nerudova 402

Tento text připravil/a: Milena Moravcová Zveřejněno: 28. 01. 2016