Změna parkování v centru města

ilustrační foto: Změna parkování v centru města

Na náměstí Čs. armády se změnil systém parkování. Před pizzerií a mezi školou a divadlem A. Jiráska je parkování zpoplatněno. Parkovné se platí prostřednictvím parkovacích automatů, které jsou u parkoviště umístěny, a to v hotovosti nebo bezhotovostně.

Každý řidič při parkování před Sálem Josefa Čapka, před budovou úřadu, v Kudrnáčově ulici a Palackého ulici nastaví před opuštěním vozu hodiny na parkovacím terčíku dle skutečnosti a dvě hodiny zde může parkovat. Poté musí parkovací místo opustit. Terčík musí být umístěn viditelně za předním sklem.

Kdo potřebuje parkovat dlouhodoběji může využít parkoviště ve Dvorské ulici nebo v Kostelecké ulici u železničního přejezdu, které je zdarma.

Dohlížet na dodržování výše uvedeného bude Městská policie Hronov.

Terčíky si mohou řidiči zakoupit za 20 Kč na těchto místech:
- Verner Potraviny,
- Řeznictví Čepelka,
- matrika Městského úřadu Hronov (kancelář v přízemí budovy radnice),
- Informační centrum ve foyeru Sálu Josefa Čapka.

Tento text připravil/a: Milena Moravcová Zveřejněno: 01. 06. 2023