Úřední deska
Rozhodnutí o povolení záměru vydané ve zrychleném řízení "Novostavba přístřešku", Zbečník
Zveřejněno od 3. 9. 2026 do 18. 9. 2026
Výzva ke zjištění data úmrtí
Zveřejněno od 2. 9. 2026 do 2. 10. 2026
Veřejná vyhláška oznámení o zveřejnění konceptu rozhodnutí
Zveřejněno od 31. 8. 2026 do 15. 9. 2026
Veřejná vyhláška-Opatření obecné povahy na stanovení přechodné úpravy provozu při výstavbě mostního objektu v rámci stavby "1/33 Náchod, obchvat"
Zveřejněno od 31. 8. 2026 do 15. 9. 2026
Veřejná vyhláška-Opatření obecné povahy na stanovení přechodné úpravy provozu při výstavbě optické sítě na Příčnici
Zveřejněno od 28. 8. 2026 do 14. 9. 2026
Záměr směny části pozemku parc. č. 1433/12 v k. ú. Hronov
Zveřejněno od 25. 8. 2026 do 9. 9. 2026
Poskytnutí informace o počtu a sídle volebních okrsků v Hronově
Zveřejněno od 24. 8. 2026 do 9. 10. 2026
Veřejná vyhláška-Opatření obecné povahy na stanovení přechodné úpravy provozu při provádění opravy silnice III/303 11 v Hronově
Zveřejněno od 12. 8. 2026 do 27. 9. 2026
Veřejnoprávní smlouva o poskytnutí dotace - HC Wikov Hronov z.s.
Zveřejněno od 8. 7. 2026 do 8. 7. 2029
INDI-02/2026
Návrh Závěrečného účtu města Hronova za rok 2025 - Účetní výkazy
Zveřejněno 18. 5. 2026
Viz. přílohy.
