Testování zdarma ve čtvrtek 25. 2. 2021

ilustrační foto: Testování zdarma ve čtvrtek 25. 2. 2021

Vážení spoluobčané,

kdo budete mít zájem, můžete využít služby mobilního testovacího týmu, který Vám zdarma provede antigenní test (výtěr z nosohltanu). V případě pozitivního výsledku by byl u bezpříznakového občana ihned odebrán vzorek metodou PCR.

Testování proběhne v Hronově v Sále Josefa Čapka, dopoledne od 8:00 do 12:00 hod., odpoledne od 13:00 do 17:00 hod. Výsledek testu je znám po cca 15 minutách a za hodinu se dá otestovat cca 20 občanů. Vše probíhá ve spolupráci s náchodskou nemocnicí a jejím ředitelem RNDr. Janem Machem, hejtmanem, Krizovým štábem Královéhradeckého kraje a Armádou ČR, za což jim jménem našeho města děkuji.

Petr Koleta, starosta

Tento text připravil/a: Milena Moravcová Zveřejněno: 22. 02. 2021