živé vysílání
živé vysílání
ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Pravidla pro návštěvy DO Justynka od 15.6.2020

ilustrační foto: Pravidla pro návštěvy DO Justynka od 15.6.2020
Návštěvy v budově a areálu DO JUSTYNKA budou umožněny od 15. 6. 2020 za dodržení následujících pravidel. Všichni návštěvníci jsou povinni se s nimi seznámit a podle nich postupovat.

Postup k zajištění návštěv:
1.    Návštěva při příchodu zvoní u zadního vchodu, personál u dveří změří návštěvám teplotu a zapíše do tabulky ke jménu. V případě teploty 37 °C a vyšší nebo při zjevném respiračním onemocnění návštěvu vyzve k odchodu. Vyzve k desinfekci rukou, zkontroluje, zda mají roušky. Umožní návštěvu max. 2 osobám, děti do 15 let mají vstup zakázán. Návštěvní hodiny jsou stanoveny – pondělí až pátek od 13.00 do 16.00hod. (pokud tento den připadne na svátek, návštěva se nekoná).
2.    Personál dá návštěvě podepsat čestné prohlášení a seznámení se s pravidly pro návštěvníky.
3.    Návštěvy budou probíhat výhradně na pokojích klientů nebo na zahradě domova. Návštěvám je zakázáno využívat společné prostory klientů (jídelna, společenská místnost, kaple a jiné odpočinkové kouty).
4.    Návštěvy na pokojích musí dodržovat od ostatních klientů vzájemný odstup 2m.
5.    Návštěvám na zahradě Justynky je dovoleno používat všechny lavičky, židle, altán, houpačky…, ale klient prozatím nesmí opustit brány domova.
6.    Po ukončení návštěvy, která je ve venkovních prostorách domova, provede personál desinfekci rukou klienta a návštěva doprovodí klienta zpět na pokoj.
7.    Za bezpečnost a dezinfekci donesených potravin a předmětů si zodpovídají návštěvy. Pokud budou některé potraviny určené pro uchování v chladu, musí je návštěva předat personálu, který je odnese (podepsané) do ledničky.


Za respektování těchto pravidel děkujeme, je to v zájmu našich klientů a Vašich blízkých…
Toto nařízení se může měnit s ohledem na vývoj pandemie po rozvolňování opatření a je platné do odvolání.

V Hronově dne 11.6. 2020

Ing. Jitka Ansorgová, ředitelka DO JUSTYNKA

Soubory ke stažení:

Tento text připravil/a: Milena Moravcová Zveřejněno: 11. 06. 2020