živé vysíláníživé vysílání ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

MUNIPOLIS - Mobilní rozhlas

ilustrační foto: MUNIPOLIS - Mobilní rozhlas

Vážení spoluobčané,

přidáváme se k modernímu způsobu komunikace s občany a zavedli jsme pro Vás novou komunikační platformu Munipolis.

Město Hronov spustilo od ledna 2021 MUNIPOLIS/Mobilní Rozhlas, nového pomocníka pro komunikaci s občany. Chceme Vás více zapojit do kulturního a sportovního dění, umožnit efektivnější a modernější komunikaci mezi Vámi a úřadem, díky které můžeme dosáhnout např. zvýšení čistoty veřejných prostranství, rychlejšího odstranění nedostatků a problémů v ulicích, parcích a dalších veřejných místech. Chceme Vás, občany, celkově více zapojit do dění v našem městě.

Chcete dostávat do svého mobilu či formou e-mailu upozornění na blížící se nebezpečí, informace např. o plánovaném čistění ulic, haváriích vody, poruchách a výpadcích energií, ankety, pravidelné pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Naším záměrem je díky Mobilnímu Rozhlasu vybudovat občanskou infrastrukturu založenou na kontaktních údajích získaných od lidí, kteří v Hronově bydlí, pracují, podnikají, nebo zde studují jejich děti. Budeme Vám posílat informativní e-mailové a SMS zprávy, Vy nám zase jednoduše pošlete Vaše podněty. Díky této infrastruktuře a kontaktním údajům, které městu dobrovolně poskytnete, budeme schopni operativněji řešit problémy, které Vás tíží, rychleji Vám předávat zprávy z úřadu a informace o městě, zkrátka komunikovat efektivně a moderně.

Pojďte nám pomoci poukázat na nepořádek ve městě, černé skládky, poškozený veřejný majetek a další věci, které můžeme společně zlepšit a zajistit nápravu. Stačí daný podnět vyfotit a přes aplikaci Mobilní rozhlas (Android, iOS), poslat nám a my už se danou věcí budeme zabývat.

To a mnohem více získáte jednoduchou registrací ZDARMA:
- přes mobilní aplikaci Munipolis (Android, iOS)
- přes webovou stránku https://hronov.munipolis.cz
- vyplněním přiloženého registračního letáku, který je možné odevzdat na podatelně MěÚ Hronov nebo v Informačním centru.

Vámi poskytnuté údaje budou zpracovány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Ti z Vás, kteří byli registrováni v aplikaci SMS InfoKanál byli automaticky převedeni do nové aplikace k získávání krizových informací, odstávek a poruch (neteče voda, nejde elektřina atd). Pokud byste chtěli dostávat informace i z jiných oblastí (pozvánky na kulturu, sport, informace pro majitele zvířat atd), přihlásíte se pomocí registrovaného telefonního čísla přes webovou stránku https://hronov.munipolis.cz „Přihlásit se“. V levém sloupci v zeleném poli kliknete na „Přidat další“ poté „Nastavení odebíraných samospráv“ a vyberete si zde skupiny, případně doplníte e-mail. Ti z Vás, kteří tuto možnost nemají a chtěli by dostávat i další informace, se mohou zastavit na podatelně MěÚ, v městské knihovně nebo v Informačním centru a pracovníci těchto míst to za Vás upraví.

 

POJĎTE S NÁMI DÁL ZLEPŠOVAT MĚSTO HRONOV!

 

Soubory ke stažení:

Tento text připravil/a: Milena Moravcová Zveřejněno: 01. 12. 2020