Cyklistické závody

ilustrační foto: Cyklistické závody

V sobotu 18.5.2024 se bude konat cyklistický závod "DEKOM SYSTÉM SUDETY TOUR", který povede i po silnicích v katastru města Hronova. Závod se jede za částečného omezení silničního provozu v režimu plovoucí uzavírky v délce 10 min od čela pelotonu. Za touto uzavírkou je každý účastník povinen dodržovat pravidla silničního provozu a dbát pokynů pořadatelů rozhodčích a motoregulátorů závodu. Cyklisté přijedou do města v cca 10:15 hodin od Zálesí dále po silnici Jiřího z Poděbrad, budou pokračovat Divadelní, Knáhlovou a následně po silnici II/303 směrem do Žabokrk. Dbejte proto zvýšené pozornosti při pohybu těmito ulicemi.

Soubory ke stažení:

Tento text připravil/a: Milena Moravcová Zveřejněno: 15. 05. 2024