ohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Veletrh cestovního ruchu Infotour a cykloturistika 2014 v Hradci Králové

ilustrační foto: Veletrh cestovního ruchu Infotour a cykloturistika 2014 v Hradci Králové

Kongresové centrum Aldis v Hradci Králové letos již po patnácté hostilo veletrh cestovního ruchu Infotour  a Cykloturistika. Veletrh každoročně nabízí veřejnosti aktuality z oblasti cestovního ruchu  a seznámení s nabídkou jednotlivých regionů, měst, cestovních kanceláří, dopravců, wellnes hotelů  a lázní.

Veletrhu se zúčastnila i destinační společnost Branka o.p.s. zastupující turistickou oblast Kladské pomezí. Mezi návštěvníky vyvolala nemalý zájem o množství propagačních materiálů. Jednalo se hlavně o mapy s cyklotrasami, turistické průvodce či letáky s tipy na výlety. Zájemci o cykloturistiku byli nadšení především z jízdních řádů cyklobusů pro rok 2014, které měla Branka o.p.s. téměř jako jediná k dispozici.

BRANKA,o.p.s.

Soubory ke stažení:

• TZ (soubor: TZ Infotour 2014.pdf, velikost: 317,34 KB)
Tento text připravil/a: Dita Poláková Zveřejněno: 20. 03. 2014
Za aktulizaci sekce odpovídá: