počasí webkamera virtuální prohlídky

HLASUJTE V SOUTĚŽI E.ON

ilustrační foto: HLASUJTE V SOUTĚŽI E.ON

Město Hronov se s projektem EPC „Snižování energetické náročnosti městských budov“ přihlásilo do 9. ročníku celostátní ekologické soutěže E.ON Energy Globe 2017. Z celkem z 260 projektů bylo odbornou porotou z řad členů Akademie věd ČR a dalších odborníků vybráno mezi 2 nejlepší projekty v kategorii „obec“. O vítězi soutěže v dané kategorii rozhodne počet hlasů.

Podpořte naše město v soutěži a hlasujte do 30.9.2017 na www.energyglobe.cz (klikněte na hlasovat, vyberte kategorii obec – název našeho projektu, potvrďte hlasování, vyplňte tabulku, dohlasujete a potvrďte hlasování ve vašem mailu).

Každý hlasující může vyhrát auto ŠKODA CITIGO G-TEC na rok zdarma a řadu dalších zajímavých cen od partnerů soutěže, např. výtvarné potřeby od KOH-I-NOOR HARDTMUTH, pracovní nástroje NAREX Bystřice.

Soubory ke stažení:

Tento text připravil/a: Milena Moravcová Zveřejněno: 28. 06. 2017