živé vysílání
ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Dotazník pro občany v oblasti sociálních služeb

ilustrační foto: Dotazník pro občany v oblasti sociálních služeb
Vážení spoluobčané,
dovolujeme si Vás, občany žijící na území obcí Hronov, Stárkov, Velké Poříčí, Vysoká Srbská a Žďárky, oslovit formou krátkého dotazníkového šetření ohledně zjištění potřeb v oblasti sociálních služeb. Níže naleznete dotazník, který, prosím, vyplňte a vyplněný odevzdejte do 24.1.2020. Vyplněné dotazníky máte možnost doručit do infocentra města Hronov a na radnici města Hronov. Na radnici bude k dispozici schránka pro vhození. Dotazník můžete rovněž vyplnit online, a to po rozkliknutí odkazu, který naleznete na webových stránkách města Hronov (www.mestohronov.cz), kde také naleznete tento formulář ke stažení. Dotazník bude také k dispozici na Facebooku Města Hronova.
Dotazníkové šetření je zcela anonymní. Otázky označené symbolem * jsou povinné. Pokud není uvedeno jinak, zvolte vždy pouze jednu z nabízených možností.
Děkujeme Vám za spolupráci a věříme, že se nám společně podaří ještě více zlepšit oblast sociálních služeb na území města Hronov a okolních obcí.

Online verze dotazníku.

Soubory ke stažení:

• Dotazník (soubor: Zjišťování potřeb v oblasti sociálních služeb_Dotazník pro občany.pdf, velikost: 130,5 KB)
Tento text připravil/a: Milena Moravcová Zveřejněno: 06. 01. 2020